Graniser

Graniser Granit ve Seramik San. Tic. A.Ş


Graniser Center Ankara Cad. No:22/1 A Blok Kat: 3 PK 35080 Çınarlı  / İzmir

Telefon:
(232) 486.50.70
Faks:
(232) 486.11.55
Web Sitesi:
Graniser Hakkında

1999 yılında; kalite yönetimi ve müşterilerine hizmet noktasında mükemmelliği amaçlayarak dürüstlüğü ilke edinen, çalışanlarıyla ve dinamik yapısıyla genç bir kurum olan Graniser, hızla büyüyerek seramik ye granit üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasına girmiştir.

İstanbul ve İzmir’de merkez ofislerini konumlandırmış; Akhisar / Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip Graniser; 1000’in üzerinde çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür, derz dolgu, fayans yapıştırıcısı ve diğer yapı kimyasalları üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin her birini özel olarak değerlendiren, çalışanlarının tecrübelerini yansıtarak çözümlemelere giden Graniser, onların maksimum memnuniyetini esas kabul etmektedir.

Kalite kavramı Graniser ile bütünleşmiştir. Tüm ürünlerimiz ileri teknoloji ve estetik anlayışı ile üretilmektedir. Kuruluşundan bu yana duvar ve yer karosu üretiminde teknolojik yenilik noktasındaki iddialı yatırımları Graniser ürünlerini “kalitenin timsali” haline getirmiştir. Üretim surecindeki gözetim ve kontrollerde gösterdiği hassasiyeti ve dikkati, hammadde seçimine de layıkıyla yansıtan Graniser ismi, sektördeki en güçlü firmalar ile birlikte anılmaya başlamıştır.

Graniser; showroom hazırlama konusunda deneyimli mimarlardan oluşan ekibi ile bayilerine destek vermektedir. Ayrıca uygulama iç dekorasyon görsellerinde görünüm birliği sağlayarak adından söz ettirir bir marka haline gelmiştir.

Graniser, geldiği noktada 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır ve ABD pazarında daha hızlı servis verebilmek için Virginia’da geni ürün yelpazesine sahip bir depo ve showroomu hayata geçirmiştir. Graniser; dünya pazarlarında edindiği bu tecrübesini kendisine güven noktasında oldukça değerli bir teminat olarak görmektedir.

Tüm bu özellikleri, Graniser’i satış hacmi, ürün kalitesi, dizaynlarda farklılık ve uluslararası konumu açısından sektördeki öncü firmalar arasına taşımıştır.
Firmaya ait basın bültenleri

Graniser Seramik ABD'de büyüyecek - 11.01.2010
‘İkinci 500’ün lideri Graniser Seramik - 27.06.2009
Ayrıntılı bilgi için:

Kenan Çebi
Pazarlama Müdürü
T: (232) 486.50.70
2010 © Yapı Bülteni